İzlenesi Filmler - Film izle » Pan’ın Labirenti 720P HD Altyazılı izle http://www.izlenesifilmler.com İzlenesi Filmler, Hd kalitesinde ölmeden izlenmesi gereken filmler; film izle. Sat, 25 Oct 2014 11:39:28 +0000 tr-TR hourly 1 http://wordpress.org/?v=3.9.1 Pan’s Labyrinth – Pan’ın Labirenti (Türkçe Altyazılı) 720p HD izle http://www.izlenesifilmler.com/pans-labyrinth-panin-labirenti-turkce-altyazili-720p-hd-izle/ http://www.izlenesifilmler.com/pans-labyrinth-panin-labirenti-turkce-altyazili-720p-hd-izle/#comments Tue, 10 Sep 2013 11:17:54 +0000 http://www.izlenesifilmler.com/?p=1082 İspanya’da baskıcı iktidarın tüm vahşetinin karanlığı altında yalnız başına bir kız çocuğu olan Ofelia, sadist düşünceleri olan babasının çevresindekilere yaptığı tüm eziyetleri kendi gözleriyle görmektedir. Bu küçük kız çocuğunun gerçek yaşamdan kaçabileceği tek yer hayal dünyasıdır. Ofelia, gerçek yaşamdan bulamadığı huzuru ve neşeyi, hayallerinde aramaya başlar. Bu sırada vahşet ise tüm gerçekliğiyle Ofelia’nın çevresinde olmaya devam edecektir. Guillermo del Toro’nun gösterildiği sene Cannes’da dakikalarca ayakta alkışlanmasını sağlayan yakın tarih başyapıtı, çocukların dünyasından savaşın ne kadar sert bir nesne olduğunu anlatan ve gözler önüne seren bir filmdir. Pan's Labyrinth HD 720P kalitesinde türkçe altyazılı birşekilde izlemek için partları tıklayın....

The post Pan’s Labyrinth – Pan’ın Labirenti (Türkçe Altyazılı) 720p HD izle appeared first on İzlenesi Filmler - Film izle.

]]>

The post Pan’s Labyrinth – Pan’ın Labirenti (Türkçe Altyazılı) 720p HD izle appeared first on İzlenesi Filmler - Film izle.

]]>
http://www.izlenesifilmler.com/pans-labyrinth-panin-labirenti-turkce-altyazili-720p-hd-izle/feed/ 0